Wady i zalety konsoli iPad 2

O takiej konsoli jak iPad 2 mogłeś nigdy wcześniej nie słyszeć, jednak aby ułatwić Tobie zadanie możemy podpowiedzieć, że to duża imitacja iPod’a touch, a zatem również iPhone’a. Poniżej opiszemy w skrócie większość jego wad i zalet, które powinny dostarczyć Ci najważniejszych podstawowych informacji.
Tę konsolę charakteryzuje przede agd i rtvwszystkim dużo większy wyświetlacz niż w modelu iPod’a, ponieważ wynosi aż prawie 10 cali, więc przyznasz, że jest to naprawdę dużo. Na tak dużym wyświetlaczu jest zatem możliwe wyświetlanie gier i programów w wersji HD. Dużo łatwiej na tak dużym ekranie skupić się na szczegółach, szczególnie w jakiejś grze strategicznej.
Skoro  ta konsola  posiada tak wiele podobieństw do iPod’a touch, zatem warto wspomnieć o kilku jego cechach. Możliwość podłączenia urządzenia pod komputer daje nam ogromną możliwość uzyskiwania bezpłatnie lub za niewielką opłatą nowych gier, programów czy muzyki. iPad 2 posiada również analogicznie aparat, jednak nie jest on zbyt dobry, ale jeśli nie jesteśmy zbyt wymagający co do jakości zdjęć, to taki aparat powinien nam w zupełności wystarczyć.
Zasadniczą różnicą, oprócz dużego ekranu, jest z pewnością wielkość takiego typu urządzenia, które niestety nie zmieści się nam w kieszeni i obnoszenie się nim w środkach komunikacji może nam przysporzyć dodatkowe kłopoty, a to ze względu na dużą wartość. Wartość wynosząca ponad dwa tysiące nie jest małą kwotą i dlatego uważamy to za duży minus tego sprzętu, jednak za jakość trzeba płacić wysoką cenę.
Jak już wcześniej zostało wspomniane, gabaryty tego przedmiotu nie są zbyt małe, więc w tym wypadku możemy powiedzieć, że nie jest to urządzenie typu kieszonkowego lecz plecakowego. Dużym plusem będzie z pewnością bateria, z której możemy korzystać nawet do 10 godzin.
Zatem jak widzisz, konsole nie zawsze muszą być małych rozmiarów. Jeśli posiadasz dużą sumę odłożonych pieniędzy i nie masz pomysłu na ich zużytkowanie a zawsze marzyłeś o posiadaniu takiego typu urządzenia, warto pomyśleć nad zakupem iPad’a 2. Daje on niesamowicie duże możliwości jeśli chodzi przede wszystkim o gry, a duży wyświetlacz jest po prostu tu pożądany.

The link on eBay to this has been removed. Maybe because they’re all sold out, but maybe because teh listing or vendor was fraudulant.

Note: The link on eBay to this has been removed. Maybe because they’re all sold out, but maybe because the listing or vendor was fraudulant.