Plik MS Outlook OLM do pliku PST

Plik OLM to plik danych poczty e-mail z programu pocztowego Microsoft Outlook na komputerze Mac. Ten plik przechowuje wszelkiego rodzaju e-maile, kontakty, kalendarze, zadania, foldery itp. Aby przenieść wszystkie te dane z pliku OLM do programu Outlook w systemie Windows, musimy przekonwertować OLM do pliku PST.

Chcę powiedzieć, że nie można przenieść całej zawartości pliku OLM do PST w tym samym czasie, używając jednej metody ręcznej. Ponadto ręczny proces importowania wiadomości e-mail z pliku danych programu Outlook dla komputerów Mac do pliku PST różni się od procesu przesyłania kontaktów OLM. W związku z tym przeniesienie pełnych danych z pliku OLM wymaga wiele wysiłku i czasu.

Dostępnych jest wiele funkcji migracji z Mac OLM do PST, ale powinieneś użyć tej aplikacji do migracji z Mac OLM do PST. Pomaga to w migracji wielu plików Mac OLM do formatu pliku PST programu Outlook ze wszystkimi wiadomościami e-mail, kontaktami, kalendarzami, zadaniami itp.

Ta aplikacja konwertera OLM na PST konwertuje wiadomości e-mail OLM do pliku pst programu Outlook w zaledwie kilku prostych krokach. To narzędzie zapewnia tak wiele zaawansowanych i unikalnych funkcji, takich jak zmiana partii, funkcja podglądu, bezpłatne narzędzie demonstracyjne itp. Ta migracja OLM do PST umożliwia użytkownikom zapisywanie plików OLM w formacie PST, MSG, EML i PDF.

Toolscrunch Oprogramowanie Konwerter Mac OLM na PST ta aplikacja jest łatwa do migracji pliku Mac Outlook OLM do formatu pliku Outlook PST. Oprogramowanie Mac OLM to PST Converter umożliwia użytkownikowi eksportowanie wszystkich wiadomości e-mail, wiadomości, kontaktów, załączników, dzienników i innych szczegółów przechowywanych przez aplikację klienta poczty e-mail Mac Outlook do formatu pliku PST programu Outlook w systemie operacyjnym Mac. Obsługuje również wszystkie wersje MS Outlook i Mac OS.