Konwerter OST na PST

Konwertuj OST na PST, potężne, dobrze przetestowane oprogramowanie innych firm, pozwala użytkownikom odzyskać i przekonwertować nawet niedostępne pliki OST na PST. Użytkownicy mogą również konwertować niedostępne pliki OST na różne inne formaty plików, w tym EML, MBOX, MSG, DBX, RTF, TXT, HTML, MHTML, MBOX i DBX. Oprogramowanie pomaga również użytkownikom w jednoczesnej konwersji wielu skrzynek pocztowych. Możesz bezpiecznie i bezpiecznie używać tego narzędzia na różnych platformach, takich jak NT, 98, ME, XP, Vista, 7, 8 i 8.1,10 (32-bitowy i 64-bitowy), a także MS Outlook 98, 2000, 2002, 2003, 2007, 2010 , 2013, 2016 i 2019.
więcej informacji-
Konwerter OST na PST

Migracja Softaken OST do PST jest jedną z najbardziej niezawodnych konwersji dostępnych na żądanie. Ta aplikacja do migracji offline OST do PST może eksportować pliki z wielu plików OST do PST, EML, MSG, MBOX, Office 365, NSF, TGZ, PDF itp.

Oprogramowanie zapewnia funkcje takie jak rekonstrukcja uszkodzonych plików OST, jeśli nie ma do nich dostępu.

Oprogramowanie ma bardzo prosty i przyjazny dla użytkownika interfejs GUI.

Działanie oprogramowania jest tak precyzyjne, że można to wytłumaczyć jako skanowanie, naprawę, odzyskiwanie, podgląd i migrację OST do formatu PST. Softaken OST to PST Migrater dokładnie migruje całą bazę danych zawartą w twoich plikach OST i folderach, w tym e-maile, kontakty, kalendarze, notatki, zadania, czasopisma itp.

Czytaj więcej: Softaken OST do aplikacji do migracji PST