Konwerter OST na PST

Jeśli szukasz na rynku, jak przekonwertować OST do PST Outlook, wypróbuj najnowsze rozwiązanie Microsoft ost do pst Converter, dzięki któremu możesz migrować ost do pst outlook w kilka sekund. Za pomocą jego narzędzia możesz wybierać elementy do konwersji za pomocą wiadomości e-mail, kontaktów, kalendarzy, notatek, zadań itp. Jego narzędzie szybko eksportuje OST do PST, Zimbra, Gmail, EML, EMLX, vCard, ICS, MSG, PST, serwer Live Exchange , MBOX itp. To potężne narzędzie umożliwia użytkownikowi dodawanie i przesyłanie wielu ost do programu Outlook online za darmo za pomocą jednego kliknięcia. W związku z tym umożliwia klientom importowanie wielu elementów pliku OST na konta Office 365. Możesz sprawdzić tutaj bezpłatną wersję próbną tego narzędzia.

- * Zawiera oprogramowanie KDETools Konwerter OST na PST

  1. Brak ograniczenia rozmiaru pliku
  2. Opcja filtrowania wiadomości.
  3. Uzyskaj bezpłatny podgląd.
  4. Konwersja elementu selektywnego.

Więcej informacji-
Konwerter OST na PST

Narzędzie OST to PST Converter ** (DataRepairTools) ** jest najbardziej odpowiednim i niezawodnym narzędziem do perfekcyjnej konwersji pliku OST do formatu pliku PST programu Outlook. Konwertuje zaszyfrowany plik OST i IMAP na różne formaty plików, takie jak PST, MSG, EML, RTF, HTML i PDF. Użytkownik może łatwo migrować dane skrzynek pocztowych OST bezpośrednio do skrzynek pocztowych Office 365 i Live Exchange. Narzędzie obsługuje wszystkie wersje MS Outlook i Windows OS.

Narzędzie Softaken Konwerter OST na PST to najlepsze oprogramowanie do importowania wiadomości e-mail, skrzynek pocztowych i wszystkich uszkodzonych baz danych OST do formatu PST programu Outlook we wszystkich załącznikach. Został opracowany z przejrzystym interfejsem, dzięki czemu każdy może łatwo manipulować narzędziem. Będziesz utalentowanym rozwiązaniem dla elementów migracji plików OST offline i przenieś nieograniczoną liczbę plików OST do formatu PST programu Outlook za pomocą tego końcowego narzędzia.