Konsola PSP Go

Firma Sony zainteresowała się produkcją nowej wersji ich pierwszego PSP, a mianowicie wynikiem tego jest konsola PSP Go. To nowość, posiadająca prawie czterocalowy ekran oraz 16GB pamięci.  Postaramy się Wam udzielić kilka istotnych informacji na temat tego prawie nowowprowadzonego urządzenia.
Jeśli mamy porównywać PSP Go ze starszą konsolą, różni się od niej kilkoma rzeczami. Przede wszystkim jest dużo lżejsza i charakteryzują ją mniejsze rozmiary. Niestety nie posiada kompatybilności z większością aplikacji swojego starszego modelu, co jest bardzo krzywdzące. Z pewnością zauważymy dosyć sporą różnicę, jeśli chodzi o jakość obrazu, ponieważ odznacza się dużo żywszymi kolorami. Bateria w tej konsoli trzyma niesamowicie długo, możemy z niej korzystać nawet ponad dzień!
Co więcej, podczas grania możemy zatrzymać agd i rtvgrę i wrócić do niej wtedy, kiedy będziemy już na to gotowi. Mamy również możliwość zapisywania jednej akcji gry na wypadek prawdziwej niemożliwości dalszego grania za kilka minut.
Niestety jak na razie dużym problemem jest cena takich urządzeń, jakimi są konsole PSP Go. W Polsce trzeba nawet za nie zapłacić około 1000 złotych, kiedy w Stanach Zjednoczonych można je kupić już za 700 złotych.
Na wyposażeniu tego urządzenia, oprócz wcześniej wspomnianego prawie czterocalowego wyświetlacza oraz 16GB pamięci, znajdziemy też łączność Bluetooth do obsługi słuchawek czy też połączeń z telefonów oraz gniazdo do dodatkowej pamięci Memory Stick Micro. W bardzo dużym stopniu nieudogodnieniem jest brak slotu na dyski UMD.
Co więcej, pośród różnych aplikacji możemy spotkać program Skype, który umożliwi nam rozmowę z przyjaciółmi, dzięki czemu nie musimy oddzielnie korzystać z komputera. Możliwość korzystania z tego programu pokazuje, że mamy również możliwość korzystania z internetu kiedy i gdzie chcemy. Zatem oglądanie filmików, zdjęć za pomocą internetu nie jest dla nas niemożliwością. PSP Go może również nam służyć jako nawigacja dzięki systemowi GPS.
Konsolami PSP Go warto się głębiej zainteresować. Wszystkie wady urządzenia prawdopodobnie dadzą do myślenia producentom, którzy pewnie w najbliższym czasie będą starali się pozbyć wszelkich niedogodności.

No.

In short . . . no.